Wózki inwalidzkie do 100% refundacji NFZ.

W ramach działalności sklepu Artus oferujemy naszym Klientom niezbędny sprzęt rehabilitacyjny, taki jak wózki inwalidzkie. Kłodzko to siedziba naszej firmy już od ponad 20 lat. Proponujemy Państwu wózki inwalidzkie ogólnego zastosowania oraz wyspecjalizowany sprzęt wyprofilowany do potrzeb konkretnego przypadku medycznego . Nasz asortyment obejmuje najlepsze rozwiązania dla chorych z niedowładami, niestabilnym tułowiem oraz dla osób cierpiących na inne schorzenia. Każdy wózek inwalidzki z naszej oferty zapewnia najwyższy komfort używania oraz pozwala na swobodne przemieszczanie chorego . W ofercie jest wiele wózków inwalidzkich. Cena danego sprzętu zależy jego specjalnych cech i zastosowania.

Dostarczamy naszym Klientom wózki inwalidzkie na sprzedaż i wynajem
Nasz sklep internetowy proponuje Państwu balkoniki inwalidzkie, wózki oraz akcesoria medyczne. Poniosą Państwo największy wydatek finansowy, gdy w rehabilitacji zdecydują się na wózek inwalidzki. Sklep Artus akceptuje dofinansowanie NFZ, dzięki czemu dla części kupujących wózki inwalidzkie ceny są obniżone do minimalnego poziomu. Na naszej stronie widnieje specjalny cennik przedstawiający kwoty dla obu grup. Sprzęt wykonany z aluminium jest lekki, a zarazem bardzo wytrzymały. Dzięki składanym oraz możliwym do zdemontowania elementom wózek inwalidzki jest bardzo łatwy w transporcie. Ponadto może służyć jako siedzenie dla chorego w przypadku, gdy zajdzie konieczność przetransportowania go w określone miejsce. Wygodne siedzisko z miękkich tworzyw zapewnia pełen komfort osobie z ograniczoną sprawnością ruchową. Może być ono swobodnie regulowane. Ułatwia to zoptymalizowanie wózka do potrzeb chorego. Demontaż elementu pod siedziskiem tworzy otwór sanitarny. Jest to znaczące ułatwienie dla osób, które nie mają możliwości samodzielnego skorzystania z toalety. Wózek inwalidzki może zostać doposażony w funkcjonalne akcesoria, takie jak stolik czy koszyk. Kółka wykonuje się z antypoślizgowych materiałów gwarantujących bezpieczeństwo użytkowania.

  • Do 100% refundacji przez NFZ

    U nas można otrzymać częściową lub pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych.

    Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!  Zobacz więcej | Pobierz dokumenty

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com