Wkładki

Sklep Artus oferuje Państwu profesjonalne wkładki ortopedyczne do obuwia. Są one bardzo pomocne w korekcji palucha koślawego, palca młotowatego oraz innych podobnych schorzeń. Każda oferowana przez nas wkładka ortopedyczna i podkładka jest wysokiej jakości, wykonana z materiałów, które nie powodują alergii i zapewniają najwyższy możliwy komfort noszenia . Proponujemy również również produkty niezbędne przy leczeniu lub zapobieganiu rozwojowi innych schorzeń ortopedycznych. Można u nas nabyć specjalistyczne wkładki na płaskostopie, ostrogę piętową oraz na podobne dolegliwości. Są one bardzo wygodne oraz pochłaniają pot z powierzchni stóp. Specjalne wstawki żelowe skutecznie amortyzują mikrowstrząsy, gwarantując najwyższy stopień ochrony kości śródstopia.

Profesjonalne wkładki ortopedyczne. Niskim kosztem skutecznie zadbaj o swoje stopy.

Aparat na halluksy pozwala na skuteczne skorygowanie palucha koślawego. Specjalny klin na halluksy zapobiega nachodzeniu na siebie palców, dzięki czemu wada nie pogłębia się. Dzięki wyprofilowanej szynie możliwe jest pełne dostosowanie wkładki do kształtu oraz rozmiaru stopy danej osoby. Jego zaletą jest nie tylko same zmniejszanie obciążenia nóg, ale również poprawienie komfortu noszenia butów. W naszym asortymencie znajdą Państwo sprawdzone rozwiązanie w niemal każdym rozmiarze. Dobór odpowiednich wkładek jest pierwszym krokiem w leczeniu schorzenia palucha koślawego. Dlatego tak ważne jest, by wybrać wkładki wysokiej jakości, dopasowujące się do stopy. Cennik tych produktów charakteryzuje się niewielkimi różnicami między danymi artykułami. Do najtańszych należą podpiętki, wkładki ortopedyczne i klin na halluksy. Cena wynosi zaledwie kilkanaście złotych. Także gdy jesteśmy już zdecydowani na aparat na halluksy, cena nie powinna mieć dla nas aż tak dużego znaczenia, jak dla sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego dostępnego w naszym sklepie internetowym. Są to one zdecydowanie tańsze od ortez i stabilizatorów. Jest to jednak jedyna grupa sprzętu medycznego w sklepie Artus, na którą nie możemy Państwu zaproponować dofinansowania NFZ.

  • Do 100% refundacji przez NFZ

    U nas można otrzymać częściową lub pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych.

    Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!  Zobacz więcej | Pobierz dokumenty

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com