Tułów

Rekomendujemy Państwu wysokiej jakości sznurówki ortopedyczne oraz inne ortezy na tułów. Pas na kręgosłup to produkt przeznaczony dla każdej osoby, która uskarża się na silne bóle odcinka piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego. Ortezy tego typu wykonuje się z elastycznych tkanin, które zapewniają optymalną wymianę powietrza oraz odprowadzają nadmiar wilgoci. Funkcjonalne pasy dociągowe i napinające wspomagają pracę mięśni oraz pozwalają na pełne ustabilizowanie barków.

Pas na kręgosłup zapinany jest od przodu, co znacząco ułatwia jego zdjęcie i założenie. Wszystkie produkty zapewniają najwyższy komfort noszenia oraz są bardzo wytrzymałe. W naszej ofercie znajdą Państwo sznurówki, pasy i ortezy w rozmiarach od S do XXL. Służymy pomocą w wyborze optymalnego rozwiązania, które będzie w pełni dostosowane do specyfiki urazu oraz potrzeb chorego.

Pas przepuklinowy i inne produkty medyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo także wyprofilowany pas przepuklinowy. Taki produkt jest uniwersalny i może być stosowany również w przypadkach przepuklin pachwinowych obustronnych. Wykonany z elastycznych materiałów pas idealnie dopasowuje się do gabarytów chorego i gwarantuje dużą wygodę noszenia. Produkt idealnie sprawdza się po leczeniu pooperacyjnym lub przy podtrzymywaniu niewielkich, ale nieoperacyjnych przepuklin pachwinowych.

Nasz sklep medyczny z Kłodzka oferuje także szereg innych produktów, które stosowane są przy rozmaitych urazach. Oferujemy pończochy uciskowe, ortezy kończyny dolnej oraz inne wysokiej jakości artykuły.

  • Do 100% refundacji przez NFZ

    U nas można otrzymać częściową lub pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych.

    Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!  Zobacz więcej | Pobierz dokumenty

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com