Stopa

Firma Artus oferuje sprawdzone ortezy stawu skokowego. Stanowią one doskonałą alternatywę dla opatrunku gipsowego, ponieważ pozwalają na swobodne zginanie stopy. Aparaty o funkcjach stabilizujących i wzmacniających stosuje się w leczeniu złamań, zwichnięć, skręceń, a także zerwania więzadeł. Orteza stopy utrzymuje ją w odpowiedniej pozycji i przyspiesza wchłanianie się obrzęku.

Każdy stabilizator stopy z naszej oferty wykonany jest z wysokiej jakości materiałów o dużej elastyczności. Zapewniają one optymalny przepływ powietrza oraz odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry. Orteza stopy gwarantuje również duży komfort noszenia, który jest niezwykle ważny dla chorego. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne aparaty w rozmiarach od S do XXL. Ponadto osoby, które mają grupę inwalidzką, mogą otrzymać dofinansowanie od Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Ortezy stawu skokowego i opaska na stopę

Rekomendujemy Państwu jedynie sprawdzone rozwiązania, które pochodzą od renomowanych producentów. Stabilizator stopy znacząco przyspiesza rekonwalescencję. Co ważne, taki aparat może być precyzyjnie dostosowany do specyfiki danego urazu. Możliwe jest ustawienie odpowiedniego stopnia kompresji tkanek miękkich w optymalnym zakresie terapeutycznym po zabiegu operacyjnym.

Dobrze dobrana opaska na stopę stanowi istotne wzmocnienie dla uszkodzonego stawu w okresie rekonwalescencji. Wykonany z neoprenu aparat nie tylko zmniejsza obrzęk, ale również łagodzi dolegliwości bólowe z nim związane.

W naszym sklepie znajdą Państwo także inne produkty niezbędne przy rozmaitych urazach ortopedycznych – orteza kolana, kula łokciowa oraz inne podobne artykuły.

  • Do 100% refundacji przez NFZ

    U nas można otrzymać częściową lub pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych.

    Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!  Zobacz więcej | Pobierz dokumenty

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com