Sprzęt ortopedyczny

Sklep Artus oferuje Państwu funkcjonalne i bardzo wytrzymałe aparaty i akcesoria ortopedyczne. W ramach naszej działalności prowadzimy sklep ortopedyczny, w którym proponujemy produkty najwyższej jakości pochodzące od sprawdzonych producentów. Posiadamy sprzęty rehabilitacyjne przeznaczone na wszystkie części ciała. Każda orteza stopy z naszego asortymentu zapewnia pełną stabilizację przy zachowaniu możliwości zginania kończyny przez chorego. Ortezy są wykonane z najlepszych materiałów, które nie zatrzymują wilgoci i gwarantują optymalny przepływ powietrza. Nasz asortyment obejmuje również ortezy na nadgarstek, łokieć oraz inne części ciała. Można u nas nabyć aparat na halluksy oraz specjalistyczne wkładki ortopedyczne. 

Ortopedyczny sklep Artus oferuje trwały i sprawdzony sprzęt rehabilitacyjny

Pas na kręgosłup z naszej oferty stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, która uskarża się na bolesność odcinka piersiowo- lędźwiowo- krzyżowego. Aparat nie krępuje całkowicie ruchów i zapewnia duży komfort noszenia . W naszym asortymencie znajdą Państwo również profesjonalne sznurówki na tułów i ortezy na całą kończynę górną: bark i ramię, nadgarstek i dłoń, oraz inne artykuły ortopedyczne. W sprzedaży mamy również pas przepuklinowy stosowany w leczeniu zachowawczym tego schorzenia. Otwarta orteza kolana stosowana jest w przypadku naderwania lub przeciążenia stawu kolanowego. Aparat jest wykonany z materiałów wspomagających przepływ powietrza oraz temperatury w obrębie chronionego odcinka kończyny. Stabilizator kolana jest wyposażony w specjalny mechanizm regulujący, który pozwala na uzyskanie optymalnego stopnia kompresji tkanek miękkich. W naszej ofercie znajdą Państwo także specjalne opaski na kolano wspomagające przepływ krwi w okolicach uszkodzonego stawu. Jesteśmy partnerem NFZ, dzięki czemu z refundacją niektóre artykuły mogą Państwo dostać nawet za darmo, a pozostałe ze znaczną obniżką ceny, co sprawia, że sprzęt jest przystępny dla każdego Klienta. Zapraszamy do bezpośredniego spotkania w naszym salonie. Artus sklep ortopedyczny Kłodzko, ul. Szpitalna 1 (na terenie szpitala), 57-300. W razie pytań i wątpliwości, mogą się Państwo skontaktować z nami telefonicznie pod numerem 74 865 11 11.

  • Do 100% refundacji przez NFZ

    U nas można otrzymać częściową lub pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych.

    Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!  Zobacz więcej | Pobierz dokumenty

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com