ul. Szpitalna 1, 57-300 Kłodzko
74 865 11 11

Tułów

Rekomendujemy Państwu wysokiej jakości sznurówki ortopedyczne oraz inne ortezy na tułów. Pas na kręgosłup to produkt przeznaczony dla każdej osoby, która uskarża się na silne bóle odcinka piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego. Ortezy tego typu wykonuje się z elastycznych tkanin, które zapewniają optymalną wymianę powietrza oraz odprowadzają nadmiar wilgoci. Funkcjonalne pasy dociągowe i napinające wspomagają pracę mięśni oraz pozwalają na pełne ustabilizowanie barków.

Pas na kręgosłup zapinany jest od przodu, co znacząco ułatwia jego zdjęcie i założenie. Wszystkie produkty zapewniają najwyższy komfort noszenia oraz są bardzo wytrzymałe. W naszej ofercie znajdą Państwo sznurówki, pasy i ortezy w rozmiarach od S do XXL. Służymy pomocą w wyborze optymalnego rozwiązania, które będzie w pełni dostosowane do specyfiki urazu oraz potrzeb chorego.

Pas przepuklinowy i inne produkty medyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo także wyprofilowany pas przepuklinowy. Taki produkt jest uniwersalny i może być stosowany również w przypadkach przepuklin pachwinowych obustronnych. Wykonany z elastycznych materiałów pas idealnie dopasowuje się do gabarytów chorego i gwarantuje dużą wygodę noszenia. Produkt idealnie sprawdza się po leczeniu pooperacyjnym lub przy podtrzymywaniu niewielkich, ale nieoperacyjnych przepuklin pachwinowych.

Nasz sklep medyczny z Kłodzka oferuje także szereg innych produktów, które stosowane są przy rozmaitych urazach. Oferujemy pończochy uciskowe, ortezy kończyny dolnej oraz inne wysokiej jakości artykuły.

Filtrowanie

Schowaj

Do 100% refundacji

na sprzęt rehabilitacyjny

U nas możesz otrzymać częściową lub pełną (100%)
refundację na zakupiony sprzęt medyczny.

Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!

Zobacz więcej Pobierz dokumenty
Sklep medyczny Kłodzko

Szukaj tego oznaczenia

Sklep ortopedyczny Kłodzko