ul. Szpitalna 1, 57-300 Kłodzko
74 865 11 11

Nadgarstek i dłoń

Oferujemy Państwu profesjonalne stabilizatory stawu nadgarstkowego. Pozwalają one na uzyskanie optymalnej kompresji tkanek miękkich, co ma ogromne znaczenie dla szybkiej rekonwalescencji. Każda orteza nadgarstka z naszej oferty została wykonana z wytrzymałych i bardzo elastycznych materiałów, które doskonale dopasowują się do kończyny. Wypełnienia z mikrofibry odprowadzają pot oraz zapewniają optymalny przepływ powietrza. Komfort noszenia stabilizatora jest bardzo wysoki, co ma niebagatelne znaczenie dla samopoczucia chorego.

Orteza nadgarstka zapewnia jego stabilne ułożenie. Może być swobodnie regulowana, dzięki czemu można ją w pełni dostosować do konkretnego przypadku medycznego. Stabilizatory tego typu znajdują zastosowanie w takich schorzeniach jak:

  • skręcenia;
  • reumatoidalne zapalenie stawu nadgarstkowego;
  • zespół cieśni nadgarstka;
  • stany zapalne.

Ortezy palców ręki i inne stabilizatory

W naszej ofercie znajdą Państwo także szynowe ortezy palca ręki, które stosowane są przy tzw. złamaniach bokserskich. Wykorzystuje się je również przy leczeniu skręconych więzadeł w obrębie śródręcza. Ortezy tego typu są uniwersalne, ponieważ znajdują zastosowanie przy rekonwalescencji każdego palca (za wyjątkiem kciuka). Delikatny i zarazem bardzo wytrzymały materiał nie powoduje bolesnych otarć, a aluminiowa szyna zapewnia najwyższy poziom stabilizacji kończyny.

Jeżeli interesuje Państwa stabilizator kolana lub inna orteza, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy jedynie sprawdzone rozwiązania, które stanowią nieocenioną pomoc w szybkim powrocie do zdrowia.

Filtrowanie

Schowaj

Do 100% refundacji

na sprzęt rehabilitacyjny

U nas możesz otrzymać częściową lub pełną (100%)
refundację na zakupiony sprzęt medyczny.

Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!

Zobacz więcej Pobierz dokumenty
Sklep medyczny Kłodzko

Szukaj tego oznaczenia

Sklep ortopedyczny Kłodzko