ul. Szpitalna 1, 57-300 Kłodzko
74 865 11 11

Od 20 lat dostarczamy sprzęt medyczny Klientom z całej Polski

Firma Artus istnieje na rynku od 1996 roku. Nasz prężnie rozwijający się sklep medyczny jest zlokalizowany w Kłodzku. Od ponad 20 lat dostarczamy naszym Klientom artykuły pomocnicze i rehabilitacyjne. Zajmujemy się dystrybucją sprawdzonych wyrobów medycznych, które pochodzą od renomowanych producentów. Oferujemy szeroki asortyment produktów. Sklep ortopedyczny zawiera najlepsze aparaty ortopedyczne oraz akcesoria, jakstabilizator kolana,orteza na kolano czy wkładki ortopedyczne. Stawiamy na wytrzymałe i starannie wyselekcjonowane rozwiązania, w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań Klienta. Posiadamy profesjonalne stabilizatory w każdym rozmiarze, które zabezpieczą dowolną część ciała, jakorteza stawu skokowego i orteza nadgarstka.


Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Wózki inwalidzkie i balkoniki.

Równie ważnym obszarem naszej działalności jest sklep rehabilitacyjny. Oferujemy zarówno prosty sprzęt, jak i funkcjonalne rozwiązania o szerokim zastosowaniu. Na naszej stronie posiadamy sprzęt i akcesoria pomocnicze niezbędne w procesie leczenia oraz rehabilitacji. Prowadzimy wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego, w której mogą Państwo wypożyczyć wózki inwalidzkie, balkoniki i sprzęt pomocniczy. Każdy wózek inwalidzki wyposażony jest w miękkie siedzisko, które gwarantuje choremu pełen komfort. Możliwe do zdemontowania elementy oraz składana konstrukcja umożliwiają bezproblemowy transport sprzętu w dowolne miejsce. Ponadto można u nas nabyć wózki z otworami sanitarnymi oraz z koszykiem na bagaż podręczny. Proponujemy również materac przeciwodleżynowy oraz specjalne poduszki zapobiegające nadmiernemu naciskowi na tkanki. Firma Arius wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom klientów, dzięki czemu wynajem sprzętu jest zwolniony z dodatkowych opłat oraz kaucji. Dbamy o zdrowie każdego pacjenta, dlatego na zakupy w naszym sklepie mogą Państwo uzyskać dofinansowanie z NFZ. Serdecznie zapraszamy Państwa do bezpośredniego spotkanie w naszym stacjonarny lub do kontaktu telefonicznego.


Aktualności

6 lipiec 2017

BÓLE KRĘGOSŁUPA

Jak dotąd uważano, iż ból kręgosłupa (collumnae vertebralis) pojawiał się ponieważ wystąpiła istotna zmiana w…

Czytaj dalej...
6 lipiec 2017

Skręcenie? Złamanie? Nie daj się wsadzić w gips!

Skręcenie? Złamanie? Nie daj się wsadzić w gips! Na urazy, stłuczenia, czy zwichnięcia kończyny jest…

Czytaj dalej...
8 czerwiec 2017

Choroba to każda zmiana w organizmie powodująca pogorszenie samopoczucia.

Choroba to każda zmiana w organizmie powodująca pogorszenie samopoczucia, zaburzenie funkcji organizmu lub uszkodzenie jego…

Czytaj dalej...

Zobacz więcej aktualności

Skontaktuj się z nami!

Do 100% refundacji przez NFZ!

U nas możesz otrzymać częściową lub pełną (100%)
refundację na zakupiony sprzęt medyczny.

Sklep medyczny Kłodzko