Ortezy, stabilizatory

Posiadamy szeroki wybór produktów na każdą część ciała. Rodzaj ortezy czy stabilizatora może przybrać różne postaci, w zależności od rodzaju schorzenia i dokładnego miejsca urazu. Gdy jest on poważniejszy, zwykła opaska na stopę okaże się niewystarczająca i w wyleczeniu kontuzji pomoże nam orteza stopy. Muszą Państwo pamiętać, by dokładnie kierować się zaleceniami lekarza co do rodzaju produktu i jego wielkości. Orteza na staw skokowy występuje w pięciu różnych rozmiarach i jego złe dobranie może nie tylko nie pomóc, lecz nawet pogorszyć uraz. W przypadku braku danego rozmiaru na naszej stronie prosimy o niezwłoczny kontakt. Natychmiast uzupełnimy asortyment i poinformujemy Państwa, gdy dany sprzęt będzie ponownie dostępny.

Zapewniamy niską cenę ortez dzięki dofinansowaniu z NFZ

Firma Artus dostosowuje się do możliwości finansowych każdego Klienta . Nie muszą Państwo niepotrzebnie przepłacać za ortezę stawu skokowego. Sklep Online Artus jest partnerem NFZ, dzięki czemu cena ortezy stawu skokowego jest znacznie obniżona. Szukając opaski na stopę cena wcale nie musi być wysoka. Dokładny koszt sprzętu ortopedycznego zależy od kwoty dofinansowania z NFZ. W związku z czym może się on różnić w zależności od kodu refundacyjnego posiadanego przez Klienta. Znaczną różnicę cen możemy dostrzec na przykładzie sprzętu Timago TGO-C STS 602. Jest to bardzo wysokiej jakości orteza stawu skokowego. Cena po refundacji wynosi 0 zł, czyli otrzymują ją Państwo zupełnie za darmo! Natomiast ortezę stopowo goleniową po dofinansowaniu mogą Państwo kupić już od 30 zł za sztukę. Jej cena bez refundacji wynosi 330 zł. Są to ortezy wysokiej jakości, stosowane po urazach tkanek miękkich, jak skręcenie czy uszkodzenie więzadeł stawu. Stabilizują one staw skokowy, pomagając mu powrócić do pełnej sprawności sprzed kontuzji. Wszystkie refundowane ortezy i stabilizatory są specjalnie oznaczone , co pozwoli je z łatwością rozpoznać wśród całego asortymentu.

  • Do 100% refundacji przez NFZ

    U nas można otrzymać częściową lub pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych.

    Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!  Zobacz więcej | Pobierz dokumenty

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com