Ortezy, stabilizatory

Sklep internetowy Artus oferuje sprzęt medyczny, który zadba o Państwa kolana. Posiadamy w ofercie wiele profesjonalnych produktów ortopedycznych, takich jak orteza na kolano i stabilizator kolana. Prowadząc od ponad 20 lat sklep ze sprzętem medycznym wiemy, jak spełniać wymagania naszych Klientów. Mamy świadomość, że zdrowie jest najważniejsze, dlatego dostępne na naszej stronie ortezy na kolano są wysokiej jakości. Różnią się ona przeznaczeniem, które jest zależne od rodzaju kontuzji. Proponowany przez nas sprzęt ma zostawanie przy zwykłej niestabilności stawu kolanowego, zwichnięciach i skręceniach oraz już bardzo poważnych urazach, takich jak uszkodzenia więzadeł kolana LCL, MCL i ACL.

Oferujemy stabilizatory na kolano wysokiej jakości i w przystępnej cenie

Wybierając poszczególny stabilizator warto zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany. W ofercie posiadamy produkty z systemami odprowadzającymi wilgoć oraz stabilizatory otwarte. Cena jest zależna od rodzaju zastosowanego materiału i przeznaczenia danego sprzętu. Orteza kolanowa może posiadać regulację ruchomości nawet co 15 i 20 stopni. Koszt ortezy stawu kolanowego wcale nie musi być wysoki. Mogą go Państwo znacznie zredukować dzięki posiadanemu przez nasz sklep partnerstwu z NFZ. W przypadku otrzymania refundacji na stabilizatory i ortezy stawu kolanowego, wydatek na zakup sprzętu medycznego obniży się nawet o kilkaset złotych do poziomu kilkudziesięciu złotych, w zależności od posiadanego przez Państwo kodu dofinansowania. Cena bazowa otwartego stabilizatora stawu kolanowego z szynami wynosi 350 zł. Posiadanie kodu refundacyjnego J.038.01 sprawia, że ten sprzęt otrzymają Państwo za darmo, natomiast z kodem J.038.00 za jedyne 35zł. Sprawia to, że niezbędne wyposażenie medyczne w sklepie Artus jest dostępne dla każdego Klienta. Produkty podlegające refundacji są specjalnie oznaczone. Prosimy pamiętać, że my jako dostawca sprzętu nie mamy wpływu na rodzaj i wysokość refundacji. Jest to zależne od Państwa lekarza.

  • Do 100% refundacji przez NFZ

    U nas można otrzymać częściową lub pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych.

    Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!  Zobacz więcej | Pobierz dokumenty

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com