Ortezy, stabilizatory

Jako firma Artus oferujemy Państwu szereg profesjonalnych aparatów i akcesoriów ortopedycznych przeznaczonych do stabilizacji stawu nadgarstkowego. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu medycznego, którego ważną część stanowi asortyment ortopedyczny. Orteza na nadgarstek jest kluczowym narzędziem przyspieszającym powrót do zdrowia. Znajdą u nas Państwo sprzęt ortopedyczny wysokiej jakości. Wybierając stabilizator nadgarstka cena może być bardzo różna. Zależy od jakości sprzętu i rodzaju kontuzji. Dzięki partnerstwu z NFZ jest możliwość uzyskania refundacji na dany produkt , dlatego przy ich wyborze prosimy kierować się odpowiednimi oznaczeniami, co pomoże znacznie ograniczyć koszty.

Jak wybrać odpowiedni stabilizator nadgarstka?

Wybranie odpowiedniego sprzętu ortopedycznego jest niezwykle ważne , jeżeli zależy kontuzjowanej osobie na jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności i funkcjonalności sprzed urazu. Zapewni to jedynie wysokiej jakości sprzęt, właściwie dostosowany do rodzaju schorzenia. Przy wyborze sprzętu musimy pamiętać o zaleceniach lekarza co do jego rodzaju i zastosowania. Dużo Klientów nie ma świadomości, jak ważny jest rozmiar produktu. Nawet najlepsza orteza dłoni o źle dobranym rozmiarze nie pozwoli na szybkie i skuteczne gojenie się uszkodzonego miejsca. Także oferowania w naszym sklepie internetowym uniwersalna orteza nadgarstka jest dostępna w różnych rozmiarach. Dobrze wybrany stabilizator na nadgarstek zapewnia stabilne ułożenie ręki, dlatego powinniśmy zadbać o to, by był on jak najlepszy. Dodatkowo powinien przepuszczać powietrze, co pozwoli zapewnić skuteczne odprowadzanie potu. Komfortowe i wygodne rozwiązanie zapewnia sznurowana orteza ręki i przedramienia, w której można regulować rozmiar, a ze względu na łatwość w jej zdejmowaniu nie ma problemu z utrzymaniem właściwej higieny. W niektórych przypadkach sama orteza na dłoń może nie wystarczyć do pełnego leczenia kończyny górnej, dlatego warto również sięgnąć po odpowiednie akcesoria, takie jak temblak czy szyny lub orteza na palec.

  • Do 100% refundacji przez NFZ

    U nas można otrzymać częściową lub pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych.

    Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!  Zobacz więcej | Pobierz dokumenty

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com