Kolano

Rekomendujemy Państwu wysokiej jakości stabilizatory stawu kolanowego. Są wykonane z najlepszych materiałów, które gwarantują optymalny przepływ powietrza oraz nie zatrzymują wilgoci. Orteza kolana doskonale sprawdza się w leczeniu naciągnięć i naderwań więzadeł, a także w przypadkach przeciążenia stawów. Także osoby cierpiące na choroby zwyrodnieniowe korzystają ze stabilizatorów odciążających staw kolanowy.

Otwarty stabilizator kolana jest regulowany przy pomocy specjalnych rzepów oraz klinów. Pozwalają one na dostosowanie ortezy do kształtu kończyny oraz wymagań rekonwalescencji w danym przypadku medycznym. Aparat jest bardzo łatwy w zakładaniu, co ma niebagatelne znaczenie dla chorych w podeszłym wieku. Materiał, z którego wykonana jest opaska na kolano, odprowadza nadmiar ciepła, dzięki czemu możliwe jest utrzymanie stabilnej temperatury w obrębie kończyny dolnej.

Tkaninowy stabilizator kolana i inne produkty medyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo także specjalne opaski na kolano o walorach termicznych. Znacząco przyspieszają one gojenie się ran oraz zmniejszają bolesność w obrębie stawu kolanowego. Dzięki zastosowaniu technologii Far Infrared Rays orteza błyskawicznie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla alergików oraz osób z nadwrażliwą skórą. Opaska na kolano tego typu doskonale sprawdza się w przypadkach nadwyrężenia lub uszkodzenia więzadeł, ścięgien oraz mięśni.

Firma Artus oferuje Państwu szereg innych produktów medycznych, między innymi ortezy, kule oraz wózki inwalidzkie. Można u nas nabyć również pas na kręgosłup, a także wiele innych akcesoriów, które są niezbędne w procesie rekonwalescencji.

  • Do 100% refundacji przez NFZ

    U nas można otrzymać częściową lub pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych.

    Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!  Zobacz więcej | Pobierz dokumenty

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com