ul. Szpitalna 1, 57-300 Kłodzko
74 865 11 11

Sklep medyczny niedaleko Świdnicy – finansowanie NFZ

Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych. Dofinansowanie regulowane jest przez rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 31 maja 2017 r. (Dz. U. 2017 poz. 1061). W jego treści zawarty jest szczegółowy wykaz refundowanych przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, wysokość udziału własnego Świadczeniobiorcy, kryteria ich przyznawania oraz okresy ich użytkowania.

Jeśli osoba starająca się o dofinansowanie NFZ na produkty medyczne ma grupę inwalidzką, może ubiegać się o dodatkowe dofinansowanie części ponoszonej przez pacjenta przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Służymy Państwu pomocą we wszelkich sprawach formalnych. Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu z nami – udzielimy wszystkich niezbędnych do uzyskania refundacji informacji.

Jak uzyskać dofinansowanie NFZ?

Krok 1

Nazwy produktów oraz kody dofinansowania NFZ można znaleźć w naszym katalogu.

Krok 2

Proszę zapoznać się z wszystkimi niezbędnymi dokumentami dostępnymi w dziale  do pobrania.

Krok 3

Proszę udać się po zlecenie na zaopatrzenie w artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze. Dla pewności sprawdź numer do refundacji danego przedmiotu w naszym sklepie. Lekarz pierwszego kontaktu wystawia zlecenie tylko na niektóre artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze. W niektórych przypadkach potrzebne jest zlecenie od specjalisty!

Krok 4

Proszę potwierdzić zlecenie do realizacji w Dolnośląskim Oddziale Wojewódzkim NFZ. Kontakt do dolnośląskiego oddziału NFZ znajduje się w dziale
do pobrania
.

Krok 5

Zapraszamy do naszego  sklepu Artus, gdzie można zrealizować zlecenie od ręki.

Ważne!

Jeśli osoba starająca się o dofinansowanie NFZ na produkty medyczne posiada grupę inwalidzką to ma możliwość dodatkowego dofinansowania części ponoszonej przez pacjenta poprzez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Jeśli nie będą mogli Państwo poradzić sobie z formalnościami to prosimy o kontakt z nami.

Do 100% refundacji

na sprzęt rehabilitacyjny

U nas możesz otrzymać częściową lub pełną (100%)
refundację na zakupiony sprzęt medyczny.

Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!

Zobacz więcej Pobierz dokumenty
Sklep medyczny Kłodzko

Szukaj tego oznaczenia

Sklep ortopedyczny Kłodzko