Blog

Sklepy medyczne blisko Wrocławia

Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych. Dofinansowanie regulowane jest przez rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 31 maja 2017 r. (Dz. U. 2017 poz. 1061). W jego treści zawarty jest szczegółowy wykaz refundowanych przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, wysokość udziału własnego Świadczeniobiorcy, kryteria ich przyznawania oraz okresy ich użytkowania.

Jeśli osoba starająca się o dofinansowanie NFZ na produkty medyczne ma grupę inwalidzką, może ubiegać się o dodatkowe dofinansowanie części ponoszonej przez pacjenta przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Służymy Państwu pomocą we wszelkich sprawach formalnych. Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu z nami – udzielimy wszystkich niezbędnych do uzyskania refundacji informacji.

 • Wózek inwalidzki aluminiowy

  Sprzęt pomocniczo-rehabilitacyjny dla wszystkich, którzy tego potrzebują. 

  Więcej
 • Bóle kręgosłupa

  Na urazy, stłuczenia, czy zwichnięcia kończyny jest narażony każdy z nas. W czasie codziennych sytuacji zdarza się, że nieszczęśliwy wypadek skutkuje skręceniem, a nawet złamaniem kończyny.

  Więcej
 • Skręcenie? Złamanie? Nie daj się wsadzić w gips!

  Na urazy, stłuczenia, czy zwichnięcia kończyny jest narażony każdy z nas. W czasie codziennych sytuacji zdarza się, że nieszczęśliwy wypadek skutkuje skręceniem, a nawet złamaniem kończyny.

  Więcej
 • Czym jest choroba?

  Choroba to każda zmiana w organizmie powodująca pogorszenie samopoczucia, zaburzenie funkcji organizmu lub uszkodzenie jego struktury. Chorobę należy leczyć poprzez odnalezienie jej przyczyny. Tylko takie podejście zapewnić może powrót do zdrowia.

  Więcej
 • Czym są odleżyny?

  Odleżyny to głębokie rany, pojawiające się na ciele na skutek stałego nacisku lub tarcia określonego miejsca na ciele, powodujące uszkodzenie skóry. Stały nacisk na ciele powoduje upośledzenie funkcji krążenia oraz obumarcie komórek skóry i innych tkanek miękkich.

  Więcej
 • Łokieć tenisisty

  Łokieć tenisisty występuje najczęściej u ludzi, którzy nadużywają swoich prostowników co może być spowodowane grą w tenisa lub szeroką gamą działań zawodowych i rekreacyjnych. Natomiast łokieć golfisty to nazwa nadana w podobnych warunkach, ale wywołuje ból po wewnętrznej stronie łokcia na skutek przeciążenia zginaczy.

  Więcej
 • Do 100% refundacji przez NFZ

  U nas można otrzymać częściową lub pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Narodowy Fundusz Zdrowia dofinansowuje artykuły ortopedyczne i środki pomocnicze – wózek inwalidzki, balkonik oraz wiele innych.

  Refundacja tylko podczas sprzedaży bezpośredniej w sklepie!  Zobacz więcej | Pobierz dokumenty

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com